Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Lube Cube - olej w ekologicznym pudełku

Pracując nad najnowocześniejszymi olejami do motocykli, firma Fuchs nie zapomniała o tym by używanie ich produktów było ekologiczne i praktyczne. Tak powstał Lube Cube - ekologiczne i łatwe w użyciu pudełko na olej.

Fuchs Silkolene Lube Cube Fuchs Silkolene Lube Cube - nowe, ekologiczne opakowania na olej

Zdążyliśmy przyzwyczaić się że olej, czy to samochodowy czy motocyklowy, przechowywany jest butelkach. A co jeśli powiedzielibyśmy ci, że można przechowywać go w ekologicznym kartonowym pudełku?

Na taki pomysł wpadł Fuchs - jeden z najbardziej innowacyjnych producentów nowoczesnych olejów motocyklowych i samochodowych. Oczywiście nie jest to zwyczajne kartonowe pudełko. Lube Cube - bo tak nazywa się ten patent - to wytrzymały i solidny karton z grubej falistej tektury pochodzącej oczywiście z recyklingu. W kartonie tym znajduje się foliowy worek z zakręcaną szyjką i zawleczką, dzięki której masz pewność, że olej utrzymuje 100% swoich właściwości. Worek w 98% nadaje się do recyklingu, czyli ponownego przetworzenia.  Karton jest oczywiście w 100% przetwarzalny.

Na dodatek kształt kostki znacznie ułatwia przechowywanie oleju i jest ono znacznie wygodniejsze niż w przypadku niekształtnych butelek. Sam worek zaprojektowany jest w taki sposób by podczas nalewania oleju powietrze nie wracało do środka (tak jak w przypadku butelki) dzięki czemu olej nie rozchlapuje się tak jak w przypadku butelek. Nalewanie oleju ułatwia praktyczny uchwyt wycięty w bokach kartonu. Dodatkowo w miarę ubywania oleju worek zwija się i jest tak zaprojektowany by w opakowaniu pozostała minimalna ilość oleju.

Po opróżnieniu opakowania, pudełko można spłaszczyć i wyrzucić do papierowych śmieci (najlepiej sortowanych),  a worek do plastików. W każdym takim pudełku znajdują się 4 litry oleju. W nowych ekologicznych  opakowaniach Lube Cube pojawiły się:

SILKOLENE PRO 4 10W-40 XP

SILKOLENE COMP 4 10W-40 XP

SILKOLENE SUPER 4 10W-40

 

Jeśli więc bycie eko nie jest ci obojętne weź pod uwagę oleje motocyklowe Fuchs Silkolene w pudełkach Lube Cube.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij