Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Marc Marquez wraca na tor!

Kontuzjowany podczas zeszłorocznej rundy Moto2 na Sepang Marc Marquez wraca na tor po długiej przerwie.

Marc Marquez - główny kandydat do tytułu mistrza Moto2 w ubiegłym sezonie musiał obejść się smakiem dzięki niekompetentnym wirażowym. Marquez nie startował już do końca sezonu, a tytuł zgarnął Stefan Bradl. Niestety wypadek na Sepang zaowocował nie tylko utratą szans na tytuł, ale także poważnymi problemami ze wzrokiem. Kłopoty trwały na tyle długo, że  pojawiły się nawet plotki o zakończeniu kariery. Podwójne widzenie Marca Marqueza próbowano zlikwidować podczas kilku operacji i choć za każdym razem było lepiej wciąż nie było dobrze. Wreszcie Marc Marquez powrócił na tor podczas prywatnych testów w Albacete w czwartek i piątek.

To wspaniałe znów wsiąść na motocykl. Te dwa dni były bardzo pomocne w moim powrocie do formy. Muszę poczuć się znów na tyle pewnie na Suterze abym był przekonany że mogę pojechać w Jerez. Choć mam jeszcze sporo do zrobienia, ten test był ogromnym krokiem w moim powrocie do ścigania - skomentował Marquez.


Zobacz również:
Przez ostatnią dekadę BMW F 800 GS uczciwie zapracowało na miano maszyny kultowej. Jednak mimo że zarówno "800" jak i modele F 650 GS i F 700 GS sprawdziły się w każdych warunkach, nadszedł czas na zmianę warty. Poznajcie nowe modele BMW F 750 GS i F 850 GS.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij