Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Marcowy MOTOCYKL już w kioskach

Sezon się zbliża, a MOTOCYKL znowu rośnie. Tym razem na 172 stronach znajdziecie dużo offroadu, testy najnowszych sprzętów, przegląd sprayów do łańcucha i wiele innych nie mniej ciekawych informacji i artykułów.

W najnowszym numerze znajdziecie torowy test najnowszego Suzuki GSX-R 600, porównanie starego i nowego Triumpha Speed Triple'a, porównanie trzech motocykli sportowo-turystycznych, test i przegląd smarów i silikonów do smarowania łańcucha, materiał o nowych przepisach ruchu drogowego, ciekawą turystykę, jak zwykle motocykl używany i garść nowinek. Dla fanów błotka i ostrej jazdy w terenie przygotowaliśmy dodatek DIRT ZONE, czyli 60 stron testów, prezentacji i porównań maszyn offroadowych. Cały numer możecie przeglądać w naszej specjalnej aplikacji TUTAJ (lub klikając w okładkę poniżej). Odniesienie do niej znajdziecie też na stronie głównej w prawej kolumnie. A TUTAJ macie namiar na prenumeratę motocykla. Miłej lektury.


Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij