Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Miłośnicy Yamahy MT spotkali się w sobotę na autodromie Jastrząb

W słoneczną sobotę na autodromie Jastrząb można było testować wszystkie modele Yamahy serii MT.

W miniona sobotę (18.06) w ośrodku doskonalenie a techniki jazdy autodrom Jastrząb pod Szydłowcem spotkali się fani Yamahy MT. Przybyli na zaproszenie Yamahy Motor Polska, by wziąć udział w MT Tour - ekskluzywnej imprezie zorganizowanej dla lojalnych klientów marki, którzy w sieci dilerskiej kupili motocykle z serii MT.

W imprezie udział wzięła setka motocyklistów na których czekały liczne atrakcje; jazda po torze, udział w gymkhanie oraz - co najważniejsze możliwość odbycia jazd testowych na wszystkich maszynach serii MT.

Imprezę rozpoczął pokaz w wykonaniu Stuntera13, po czym nastąpiła prezentacja najnowszego modelu MT 10, który można było zaraz potem objeździć na torze. W opcji były też jazdy krajoznawcze z przewodnikiem.

Pogoda dopisała, atmosfera także, zaś na torze niektórzy byli waleczni niczym Rossi. Spotkanie zakończyła wspólna parada uczestników.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>W słoneczną sobotę na autodromie Jastrząb można było testować wszystkie modele Yamahy serii MT.</p><br /><br /><a href="/newsy/Milosnicy-Yamhay-MT-spotkali-sie-w-sobote-na-autodromie-Jastrzab,10352,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-06-21 11:23:07