Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

MotoGP: Lorenzo oficjalnie w Ducati

Tak jak pisałem we wczorajszej informacji Jorge Lorenzo po aktualnym sezonie rozstanie się z Yamahą i przejdzie do Ducati. To już oficjalne.

Wczoraj pojawiła się informacja na którą wszyscy czekali. Ważne było nie tyle, czy się pojawi, a raczej kiedy, bowiem historia z przejściem Lorenzo do Ducati była niemal pewniakiem. Włodarze Yamahy i Ducati postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności. Kilka godzin po pojawieniu się informacji o odejściu Lorenzo z Yamahy z końcem sezonu 2016, Ducati wystosowało krótką i wyjątkowo oszczędną notkę prasową, w której ogłosiło osiągnięcie porozumienia z Hiszpanem. Jorge z dniem 1 stycznia 2017, przechodzi na czerwoną stronę i zasiądzie za sterami Ducati.

Póki co włoski zespół nie przyznaje się kogo zastąpi "Por Fuera" za sterami czerwonego pocisku. Faktem jest, że Lorenzo wraca pod skrzydła Luigi Dall'Igny. Włoski szef zespołu Ducati miał dotychczas spory udział przy dwóch tytułach mistrzowskich Hiszpana zdobytych na Aprilii w klasie 250.

Swoją drogą, byłby to niezły duet: Stoner i Lorenzo na Ducati w 2017 roku. Raczej niemożliwe, ale pomarzyć dobra rzecz!

Zobacz również:
W 2013 r. nowe BMW R 1200 GS zadziwiło motocyklowy świat. Ten sprzęt zaprzeczył zasadzie, że lepsze jest wrogiem dobrego, bo drugi duży GS jest lepszy niż pierwszy. A przecież pierwszy był najlepiej w historii sprzedającą się beemką.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij