Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motomikołaje podsumowanie imprez

Pogoda w tym roku sprzyjała Mikołajom na motocyklach w całej Polsce. Nic dziwnego, że w czasie akcji padały kolejne rekordy!

Mikołaje na Motocyklach - Gdańsk 2015.

W tym roku w Trójmieście odbyła się już XIII edycja imprezy Mikołaje na Motocyklach. Na szczęście trzynastka w cale nie była pechowa! Przede wszystkim dopisała pogoda, ale również nie zabrakło uczestników - po raz pierwszy w historii w paradzie udział wzięło ponad 3000 Motomikołajów! Czapki z głów (również dla organizatorów, którzy musieli wszystko ogarnąć!).  Ale jeszcze większe wrażenie robi kwota zebrana przez świętych na motocyklach - w sumie ponad 125 000 zł!!! To również rekord! 3miasto - tak trzymać! Więcej zdjęć znajdziecie na facebookowym profilu.

W Bielsku-Białej w paradzie która w południe wyruszyła spod CH Gemini Park udział wzięło rekordowe 400 maszyn! Mikołaje zawieźli paczki z prezentami do bielskiego Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Dodatkowym prezentem dla dzieciaków była możliwość przymierzenia się do wypatrzonej maszyny. Podsumowanie całej akcji (ogłoszenie wyników zbiórki) już we wtorek. UWAGA! Fani Rafała Sonika wciąż mogą wylicytować dwie unikatowe koszulki z autografem jedynego Polaka, który wygrał rajd Dakar. Sprawdźcie sami: koszulka nr 1 i koszulka nr 2
 

zobacz galerię

Zobacz również:
Przez ostatnią dekadę BMW F 800 GS uczciwie zapracowało na miano maszyny kultowej. Jednak mimo że zarówno "800" jak i modele F 650 GS i F 700 GS sprawdziły się w każdych warunkach, nadszedł czas na zmianę warty. Poznajcie nowe modele BMW F 750 GS i F 850 GS.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij