Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocross: Mistrzostwa Polski i Puchar Polski - zapowiedź

Nie masz pomysłu co robić w długi weekend? Jeśli oczekujesz strzału adrenaliny i znakomitej atmosfery, a przy tym lubisz off-road nie omijaj Lidzbarka Warmińskiego!

Miesięcznik "MOTOCYKL" został partnerem medialnym Mistrzostw Polski w Motocrossie - Orlen MX MP 2016!

Jeśli kręci cię motocross sam możesz spróbować sił na torze,  ale jeżeli jeszcze nie czujesz się na siłach zostań kibicem i podglądaj najlepszych podczas Pucharu Polski!
Impreza startuje w sobotę 30 kwietnia - tego dnia w cyklu Mistrzostw Polski odbędą się wyścigi w klasach: MX Kobiet i MX Quad. Z kolei w Pucharze Polski wystartują: MX 1 C, MX Open-B, MX Masters oraz MX Kobiet. Drugiego dnia, czyli w niedzielę 1 maja pojedzie wyłącznie Puchar Polski w kategoriach: MX 65, MX 85, MX 2C, MX2 Junior oraz MX Open.

Obiekt w Lidzbarku Warmińskim jest jednym z najlepszych i najciekawszych torów motocrossowych w Polsce. Jest piaszczysty i lubiany przez zawodników - to również zasługa dobrego przygotowania i utrzymywania przez Moto Klub Lidzbark Warmiński. Robotę robi również malownicze położenie - na zalesionych wzgórzach na południowy wschód od centrum Lidzbarka.

Zapraszamy do kibicowania! Zabierz ze sobą rodzinę - na torze nie ma miejsca na nudę!
Żeby nie błądzić w nawigację wbij: Lidzbark Warmiński, ulica Wrzosowa.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Nie masz pomysłu co robić w długi weekend? Jeśli oczekujesz strzału adrenaliny i znakomitej atmosfery, a przy tym lubisz off-road nie omijaj Lidzbarka Warmińskiego!</p><br /><br /><a href="/newsy/Motocross-Mistrzostwa-Polski-i-Puchar-Polski-zapowiedz,10159,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-04-28 11:11:45