Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocross: ostatnia runda Mistrzostw Polski w Gdańsku - zapowiedź

Mistrzostwa Polski w Motocrossie na ostatniej prostej! 10 i 11 września na torze w Gdańsku–Borkowie ostatecznie rozstrzygną się losy mistrzowskich tytułów. Tu nie będzie litości!

Motocross: finałowa runda Mistrzostw Polski 2016 w Gdańsku - zapowiedź.

To ostatnia runda, więc od jej wyników zależy końcowa klasyfikacja. Dlatego każdy wyścig będzie miał ogromne znaczenie. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie. Równolegle z indywidualnymi tytułami Mistrzów Polski ważyć się będą losy tytułów klubowych.

W Gdańsku zobaczymy wszystkie klasy łącznie z klasą MX Kobiet. Panie, które już w tym sezonie nie raz pokazały jak walczą o podium MP, są zapewne głodne rywalizacji i możemy liczyć na ich piękną walkę na torze.

Runda w Gdańsku będzie także sprawdzianem dla zawodników powołanych do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata we Włoszech MXON 2016 . Kibice będą mieli szansę zobaczyć ich konfrontacje w wyścigach poszczególnych klas. Ostateczny skład poznamy dopiero po zakończeniu tych zawodów. Informację o szerokim składzie znajdziesz tutaj.

W sobotę początek wyścigów o godz. 14.00, a w niedzielę pierwsze klasy wystartują o godz.12.40.

Harmonogram zawodów:

http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_orlen_mx_mp_2016_gdansk_zatwierdzony_0.pdf

Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Mistrzostwa Polski w Motocrossie na ostatniej prostej!&nbsp;10 i 11 września na torze w Gdańsku–Borkowie ostatecznie rozstrzygną się losy mistrzowskich tytułów. Tu nie będzie litości!</p><br /><br /><a href="/newsy/Motocross-ostatnia-runda-Mistrzostw-Polski-w-Gdansku-zapowiedz,10535,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-09-13 09:41:55