Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocykliści dla WOŚP 2013

Oprócz tradycyjnych aukcji typu "przejażdżka motocyklem" na aukcjach XXI edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są też ciekawe oferty Moto-Turystów i Płockich Motocyklistek.

Płocka grupa motocyklistek na cele dobroczynne oferuje specjalny kalendarz ze swoimi zdjęciami ze specjalnie zaaranżowanej sesji zdjęciowej (AukcjaTUTAJ). Ciekawostką jest też model Choppera wykonany z części do maszyn przemysłowych przez pracowników Jastrzębskich Zakładów Remontowych i fanów motocykli (aukcja TUTAJ). Sztuka wygląda naprawdę nieźle. Stowarzyszenie Moto-Turysta poszło po bandzie i wśród kilkunastu aukcji breloczków przejażdżek itp znajdziemy też specjalne znaczki WOśP (lista aukcjiTUTAJ). Na aukcję powrócił też Chopper WOŚP który w zeszłym roku powędrował do Świdnickiej Firmy Eltech za 110 000 zł. (choppera znajdziecie TUTAJ). W akcji bierze udział też Tomasz Gollob - żużlowy mistrz świata oferuje na cele charytatywne swój motocykl żużlowy (aukcjaTUTAJ)

Zobacz również:
W dzisiejszych czasach, w morzu podobnych do siebie, masowo wytwarzanych pojazdów ciężko zaznaczyć swą obecność i wybić sie z tłumu. Na szczęście ludzie z BMW znaleźli na to receptę. Poznajcie nowe modele; R nineT i R nineT Urban G/S
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij