Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocyklowa niedziela BP w Gdyni

Motocyklowa niedziela na stacjach BP w najbliższy weekend zawita do Trójmiasta. W Gdyni stacja, która będzie gościć motocyklistów mieści się przy ulicy Hutniczej 15A.

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów stuntu, mody motocyklowej oraz szkoleń udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na stacji będzie można spotkać podróżników motocyklowych, policjantów z sekcji motocyklowej, oraz wielu motocyklistów z całej Polski. Każdy chętny będzie mógł zapisać się do fundacji DKMS Polska, dzięki chłopakom z Ratka Motocykle sprawdzić prawdziwą moc swojego sprzęta na darmowej hamowni motocyklowej, lub wziąć udział w konkursach sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami. Aby jednak impreza się udała każdy zdolny musi odtańczyć taniec słońca który przepędzi deszczowe chmury tak aby najbliższy weekend był słoneczny i przyjemny. Tymczasem zapraszamy na BP do Gdyni!


zobacz galerię

Zobacz również:
Wyścig w w lodowej rynnie: bobslej vs motocykl? Najlepsza stunterka na świecie? A może wheelie na dachu 100 m budynku? Oto 5 najciekawszych filmików z udziałem BMW!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij