Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Na Jedwabnym Szlaku - półmetek

Panowie podróżujący Jedwabnym Szlakiem pokonali już połowę dystansu z zaplanowanych 16 000 kilometrów. Teraz znajdują się w Tadżykistanie blisko granicy z Afganistanem.

Mimo kilku problemów z motocyklami i wciąż trwającemu wyścigowi z czasem chłopaki dają radę. Piotrek, Grzesiek, Maciej i Andrzej pokonali już około 8000 kilometrów i pewnie zmierzają do Pamiru. Od startu minął już miesiąc i choć problemy techniczne zatrzymały i na ponad tydzień w Dushanbe (Tadżykistan) nie poddają się.

Wszędzie mogą liczyć na gościnność i przyjazność okolicznych mieszkańców, a wsparcie znajomych z Polski już raz uratowało im tyłki - kiedy zepsuł się KTM i jedna z Yamah życzliwi kumple zorganizowali szybką paczkę i dzięki temu panowie mogą jechać dalej. Przy takim tempie już niedługo przekroczą granicę z Kirgistanem, a dalej Kazachstan i Mateczka Rosja. Trzymamy kciuki i śledzimy ich dalsze poczynania. Wy też możecie śledzić ich trasę na ich oficjalnej stronie i profilu na Facebooku.

a tak było jeszcze tydzień temu:


zobacz galerię

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij