Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

Nazwij nowe KTM-y

Już niedługo w salonach KTM-a pojawią się dwa nowe modele skierowane specjalnie do młodych ludzików. Roboczo nazwane KTM-y: Stunt i Race to sprzęty o pojemności 125 cm3.

Oba sprzęciki czekają na jakieś odpałowe nazwy. I tu możecie pomóc wy! Jeśli wymyślicie jakąś ciekawą chwytliwą nazwę, która spodoba się specom z KTM-a masz szansę dostać jedną z nowości KTM-a za free!

Wziąć udział w akcji możesz na specjalnym profilu KTM-a na portalu Facebook. Nowe motocykle pojawią się najprawdopodobniej w 10 krajach Europy na początku 2011 roku. Jednym z krajów będzie Polska. Naszymi (niezbyt błyskotliwymi) propozycjami są, ze względu na podobieństwo do kreskówkowych bohaterów: Baboon (Pawian model Stunt) i Weasel (Łasica dla modelu Race).


zobacz galerię

Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij