Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Nicky Hayden w ciężkim stanie / Update

Kentucky Kid miał wypadek podczas treningu kolarskiego. Jest w śpiączce, a jego stan jest bardzo poważny.

Update:

Stan Nicky'ego wciąż pozostaje bardzo poważny a nawet krytyczny. W ostatnich informacjach dowiedzieliśmy się, że Nicky Hayden znajduje się na Oddziale intensywnej terapii w szpitalu Bufalini w Cesenie. Ma ciężkie obrażenia klatki piersiowej i głowy. Nową, bardzo złą informacją jest fakt, że Nicky doznał mocnego wstrząsu, podczas którego doszło do dość poważnego uszkodzenia mózgu. Na razie brak jakichkolwiek rokowań i prognoz.

Nicky Hayden, były mistrz świata MotoGP i jedna z gwiazd wyścigów motocyklowych miał bardzo poważny wypadek podczas treningu kolarskiego. Jeszcze w sobotę i niedzielę oglądaliśmy Nicky'ego podczas wyścigów World Superbike w Imoli, a wczoraj pojawiła się informacja o wypadku Haydena podczas jazdy na rowerze.

Pierwsze informacje nie wskazywały na poważne obrażenia, ale z czasem okazało się, że Nicky doznał poważnych obrażeń głowy i klatki piersiowej po zderzeniu z samochodem. Hayden jechał w grupie rowerzystów i został prawdopodobnie potrącony przez Peugeota, wpadł na maskę i wybił przednią szybę doznając obrażeń. Przetransportowano go do szpitala, gdzie przeszedł prawdopodobnie ratującą życie operację i został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Jego stan jest oceniany jako bardzo poważny, ale stabilny. Czekamy na informacje odnośnie poziomu obrażeń jakich doznał i dzisiejszej oceny stanu zdrowia Haydena.

Mistrzu jesteś silny! Wierzymy że wyjdziesz z tego! Trzymamy kciuki!


Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij