Motocykl poleca:

Nowy Harley Blackline

Poleć ten artykuł:

Wąski jak drut, twardy jak żelazo i mroczny jak asfalt o północy - nowy Harley-Davidson Blackline to okrojony do kości model Softail. Buntownicza kreacja ruchu Dark Custom czci trzy fundamentalne elementy motocyklizmu: mechaniczne piękno, wewnętrzny żar i długą, czarną linię asfaltu na drodze przed Tobą.
hd Blackline 7.jpg Zobacz całą galerię

Blackline balansuje między lojalnością a rebelią, odrzuca poprzednie konwencje koloru i chromu na rzecz wizerunku Custom i wszystkiego co jest szczere, funkcjonalne i prawdziwe. Wizualne elementy stylizacji bobber połączono z surowym stylem stworzonym przez współczesnych, młodych budowniczych motocykli custom. Blackline podsyca ogień, który płonie w sercach motocyklistów wszystkich pokoleń - niezaspokojoną chęć jazdy.

wejście do galerii (klik)                                                                                  czytaj dalej \/

Smukły i zwarty
Obnażony do granic legalności, model Blackline jest oszczędny w dekoracjach i oświetleniu. Tylny błotnik jest mocno przycięty nad wąską 144-milimetrową oponą, co podkreśla profil autentycznego stylu hardtail. Kompaktowe światło przednie i prędkościomierz są osadzone nisko w głębi szerokiego przodu maszyny, a blasku jest akurat tyle, by uczynić czerń jeszcze czarniejszą. Szprychowe koła z czarnymi felgami uzupełniają całość sylwetki, która jest silna i nieugięta w niezaprzeczalnym duchu Harley-Davidson.

Świetliste refleksy pojawiają się na silniku Big Twin odzianym w czerń i srebro oraz na gładkim i obniżonym zbiorniku paliwa. Kierowca Blackline dosiada ramy na najniższym dwuosobowym siodle proponowanym do tej pory przez Harley-Davidson, a rękami sięga wysoko do nowej kierownicy Split Drag™, która łączy się z górną częścią półki typu triple clamp.

Zawieszenie Softail wykorzystuje ukryte, tylne amortyzatory zawieszone horyzontalnie pod silnikiem. Dzięki temu wahacz prezentuje ponadczasową linię ramy ze sztywnym tylnym zawieszeniem ale zapewnia współczesną wydajność i łatwość prowadzenia. Sztywno montowany do ramy, balansowany silnik Twin Cam 96B™ gwarantuje solidny związek kierowcy i mocy, który rozpędzi motocykl do jeszcze bardziej emocjonujących doświadczeń jazdy.

Główne cechy 2011 Blackline:

•    NOWA stylizacja silnika
Blok silnika lakierowany proszkowo na czarno. Wykończone proszkowo na czarny połysk pokrywy zaworów, kapa sprzęgła i dekiel skrzyni biegów. Głowice cylindrów lakierowane proszkowo na srebrno z maszynowo frezowanymi żebrami. Dekiel kapy sprzęgła i pokrywa rozrządu są chromowane.

•    Mocowany sztywno do ramy, balansowany silnik Twin Cam96B™ z elektronicznym, sekwencyjnym wtryskiem paliwa osiąga moment obrotowy 125Nm przy 3250 obr./min.

Tagi: Harley-Davidson | Blackline | nowe modele

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów