Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.7

Nowy numer MOTOCYKL-a już jest!

MOTOCYKL 9/2015 już w sprzedaży. Czy nowa Honda Africa Twin podbije serca motocyklistów? Co jest lepsze - Aprilia, Ducati, Kawasaki, Triumph, czy BMW? Jak wygląda silnik Hondy FireBlade po 50 000 km?

MOTOCYKL 9/2015

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym numerze MOTOCYKL-a. Ponadto testujemy Triumpha Thunderbird Storm, Yamahę Tracer oraz Suzuki GSX-S 1000 z owiewką. Ponadto radzimy jak zaoszczędzić trochę kasy - nie taki diabeł straszny, czyli wymieniamy sprzęgło. Sprawdziliśmy czy warto kupić jeansy Motto Wear Urban Ram oraz kombinezon Ixon Pulsar Air. A także wybieramy najlepsze opony do turystycznych enduro.

Nasi czytelnicy wybrali się do Kirgistanu i Tadżykistanu - wrażenia są niezapomniane. Dodatkowo w numerze znajdziesz relacje z najlepszych imprez motocyklowych oraz wyścigów MotoGP i World SBK. Zapraszamy na Red Bull 111 Megawatt - w tym roku obok Tadka Błażusiaka wystąpi cała światowa czołówka hard enduro. Miłej lektury!

Chcesz zobaczyć i kupić numer bez wstawania od kompa? Klikaj www.motocykl-online.pl/nowy_numer

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>MOTOCYKL 9/2015 już w sprzedaży. Czy nowa Honda Africa Twin podbije serca motocyklistów? Co jest lepsze - Aprilia, Ducati, Kawasaki, Triumph, czy BMW? Jak wygląda silnik Hondy FireBlade po 50 000 km?</p><br /><br /><a href="/newsy/Nowy-numer-MOTOCYKL-a-juz-jest,9406,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-10-14 15:31:39