Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Nowy odcinek endurowej Akademi AJP już w necie!

Dobre wieści dla fanów enduro, kolejny (11 już) odcinek Akademii AJP właśnie pojawił się w sieci. Tym razem będzie o balansie ciałem.

W odcinkach 8, 9 i 10 Akademii AJP instruktorzy pokazywali jak zbudować dobrą pozycję na motocyklu. Mówili o tym jak stać na motocyklu, jak pracują stopy i kolana oraz jakie jest prawidłowe ustawienie tułowia i rąk. Poruszyli też temat postrzegania drogi. Wszystkie te elementy wpływają na prawidłową pracę na motocyklu i odpowiedni balans ciałem, a czym jest balans ciała? Tego dowiecie się właśnie z aktualnie udostępnionego odcinka 11 akademii.


Warto oglądać wszystkie odcinki akademii. Całą serię (25 odcinków) podzielono na dwie części, teoretyczną i praktyczną. Z części teoretycznej (odcinki 1-7) dowiecie się podstaw o ustawieniach motocykla i akcesoriach, o oponach i ciśnieniu oraz o tym jak zadbać o własne bezpieczeństwo i co na siebie założyć. W części praktycznej (odcinki 8-25) zobaczycie jak zbudować właściwą pozycję i balansować na motocyklu.

Poznacie podstawy techniki jazdy w terenie, dowiecie się jak pokonywać zakręty, podjazdy i zjazdy oraz różne przeszkody takie jak belki, korzenie czy wodę. Na koniec będzie test który pokaże czy Mary Lu (jako początkujący jeździec) wzięła sobie do serca rady Rycha (Instruktor) i Sewa (zaawansowanego motocyklist) i była pilną uczennicą.

Więcej na oficjalnej stronie programu: akademia-ajp-enduro.pl oraz na profilu producenta programu 64deg.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij