Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

On Any Sunday II - druga część dokumentalnej biblii motocyklowej

Wczoraj prezentowaliśmy pierwszą część dokumentalnego filmu o motocyklach z 1971 - "On Any Sunday". Dziś idziemy za ciosem i prezentujemy drugą część tego filmu zrealizowaną w 1981.

W tej odsłonie nie zabraknie takich mniej lub bardziej znanych gwiazd amerykańskiego sportu motocyklowego jak Bruce Penhall (dwukrotny żużlowy indywidualny mistrz świata, startował między innymi w drużynowych MŚ we Wrocławiu i MŚ Par w Chorzowie), Bob Hannah (siedmiokrotny mistrz AMA i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników motocrossowych), Brad Lackey ("Pechowiec Brad" - jednokrotny motocrossowy mistrz świata klasy 500 cc) i chyba największego z nich Kenny'ego Robertsa (2-krotny mistrz MotoGP, 3-krotny zwycięzca Daytony 200, gwiazdor Flat Tracku i wyścigów i można by tak jeszcze długo wymieniać).

Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij