Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Oto Ducati Desmosedici GP13

W zespołach Ducati w nadchodzącym sezonie bez zmian pozostanie tylko jeden zawodnik - Nicky Hayden. Reszta od zawodników do team managera to zupełnie nowy temat.

W zespole Ducati Corse obok Nickiego Haydena na pokładzie Desmosedici GP13 pojawi się Andrea Dovizioso. Podobne zmiany będą miały miejsce w Pramac Ducati - Zamiast Hectora Barbery pojedzie dwóch zawodników - przesiadający się z Yamahy Ben Spies i drugi obok Marca Marqueza debiutant Andrea Ianonne.

Motocykle nie zmieniły się znacząco. GP13 to zeszłoroczny motocykl po drobnych przeróbkach pod nowymi owiewkami, który wciąż wymaga testów i ustawienia. Zawodnicy czekają więc na testy, które pomogą rozwiązać te kwestie i jak najlepiej przygotować się do sezonu. Taka okazja będzie podczas testów na torze Sepang w Malezji. Pomóc ma w tym nowy szef Ducati Corse Bernhard Gobmeier. Poniżej galeria zespołu Ducati Corse i film z prezentacji podczas Ducati Wrooom!.

zobacz galerię

Zobacz również:
Przez ostatnią dekadę BMW F 800 GS uczciwie zapracowało na miano maszyny kultowej. Jednak mimo że zarówno "800" jak i modele F 650 GS i F 700 GS sprawdziły się w każdych warunkach, nadszedł czas na zmianę warty. Poznajcie nowe modele BMW F 750 GS i F 850 GS.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij