Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Oto Victory Octane

Duży silnik wpakowany w lekkie podwozie i śladowe ilości komfortu i wygód. Tak według Victory powinien wyglądać współczesny Muscle bike stworzony na wzór amerykańskich Muscle carów z lat 70' ubiegłego wieku.


Taki właśnie jest Octane. Nowy model Victory jest skromnie wyposażony i wygląda na twardziela. Stalowe kolory, brak siedzenia pasażera i minimalizm nadają mu surowy wygląd. Silnik V2 o pojemności 1179 cm3 generuje 104 KM przy 8000 obr/min i 103,3 Nm momentu obrotowego przy 6000 obr/min. Jest chłodzony cieczą. Ma się świetnie wkręcać na obroty. Dodatkowo sportowe wrażenia i możliwości ma zapewnić niewielki jak na cruisera rozstaw osi 1578 mm i maksymalny kąt złożenia 32o. Maszyna waży zaledwie 243 kg co na cruisera jest świetnym wynikiem. To zasługa między innymi aluminiowej ramy.
Za wyhamowanie Octane'a mają odpowiadać dwie tarcze o tej samej średnicy 298 mm - jedna z przodu i jedna z tyłu, a także zaciski dwutłoczkowy z przodu i jednotłoczkowy z tyłu. ABS jest w standardzie.
Cena ustalona jest na poziomie 12 950 Euro. Pierwsza setka klientów, którzy zamówią Octane'a otrzyma wersję limitowaną z pokrywą silnika z logo Project 156 (motocykl zbudowany przez Victory na wyścig specjalny Pikes Peak w USA). Więcej na www.victorypoland.com.

Więcej ciekawostek i sam motocykl w trasie poniżej:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Amerykańskie Victory zaprezentowało swojego najnowszego Muscle Bike'a - Octane.</p><br /><br /><a href="/newsy/Oto-Victory-Octane,9988,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-03-01 11:39:21