Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Paweł Szkopek w czołówce Alpe Adria

Polski zawodnik ścigający się na Yamasze YZF-R1 w europejskim pucharze Alpe Adria, podczas pierwszej rundy wywalczył podium.

Choć Polak po raz pierwszy ścigał się na włoskim torze Adria Raceway, pokazał się z dobrej strony i już w pierwszym wyścigu zajął 4 miejsce. Drugiego dnia, poprawił ustawienie swojej Yamahy i już w kwalifikacjach zdobył Pole Position. W wyścigu dojechał na trzecim miejscu i dzięki dwóm równym występom zajmuje trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji Alpe Adria. Pierwszy wyścig wygrał Marko Jerman, a drugi Roland Resch.

W klasie Superstock na Yamasze R6 świetnie poradził sobie Sebastian Zieliński. "Ziele" był co prawda dopiero 8 w pierwszym wyścigu, ale w drugim zajął drugie miejsce i w generalce jest trzeci. Dwa razy 9 w SSP był Piotr Kloc. Identyczny wynik jak Paweł Szkopek miał w Superstockach jego brat Marek. Był czwarty i trzeci, co daje mu trzecią pozycję w generalce.

Więcej na http://www.alpeadriamotorcycleunion.com/roadracing/index.php

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Polski zawodnik ścigający się na Yamasze YZF-R1 w europejskim pucharze Alpe Adria, podczas pierwszej rundy wywalczył podium.</p><br /><br /><a href="/newsy/Pawel-Szkopek-w-czolowce-Alpe-Adria,9174,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-05-18 14:54:56