Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

Pierwszy Polak w WSBK: wyścig już jutro

Jutro, czyli 22 marca, Irek Sikora zmierzy się z najlepszymi zawodnikami w drugiej rundzie Mistrzostw Świata Superbike-ów. Trzymamy kciuki!

Irek Sikora w akcji.

W niedzielę wystartuje druga runda WSBK na tajlandzkim torze Chang. Po raz pierwszy w historii do walki z takimi sławami jak Jonathan Rea, Tom Sykes, Leon Haslam, Randy de Puniet, czy Troy Bayliss stanie Polak – Ireneusz Sikora. Wystartuje on na BMW S 1000 RR w barwach BMW Team Toth. Będziemy kibicować!

Pierwszy wyścig możesz zobaczyć na Eurosporcie o godz. 7.00, a drugi na Eurosporcie 2 o 10:30. Nie dasz rady po sobotniej imprezce? Spokojnie, będą powtórki - o 8.00 (Eurosport 2) i 17.30 (Eurosport).

Więcej o naszym zawodniku przeczytasz na stronie www.ireneuszsikora.pl, a jeżeli chcesz być na czasie, tutaj przeczytasz podsumowanie rundy na Phillip Island.

Na filmie Kawasaki Racing Team przygotowuje się do walki:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Jutro, czyli 22 marca, Irek Sikora zmierzy się z najlepszymi zawodnikami w drugiej rundzie Mistrzostw Świata Superbike-ów. Trzymamy kciuki!</p><br /><br /><a href="/newsy/Pierwszy-Polak-w-WSBK-wyscig-juz-jutro,8922,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-03-23 09:45:21