Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Pierwszy etap GS Trophy ukończony

Pierwsza część międzynarodowej rywalizacji pod znakiem BMW GS Trophy na trasach rajdu Dakar w Chile i Argentynie ukończone.

15 międzynarodowych zespołów startujących w GS Trophy 2012 wystartowało 25 listopada z Trailanqui w Chile i pokonało 250 kilometrów szutrowych tras aż do Piedra Pintada w Argentynie.

Nie zabrakło sprawdzianów technicznych i wymagających prób trialowych. Najlepiej w takich warunkach poradzili sobie reprezentanci Ameryki Łacińskiej zdobywając 32 punkty w ogólnej klasyfikacji. Po piętach depczą im Francuzi, którzy mimo zatrzymywania się z pomocą zespołom Kanady i Argentyny (przebite opony) zgromadzili aż 30 punktów. Reprezentacja Polski i Europy Centralno-Wschodniej zajmuje obecnie 10 miejsce z 14 punktami. Na trasie GS Trophy jest nasz naczelny Jacek Ociepko.


zobacz galerię

Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij