Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Pół miliona Triumpha

500 000 motocykli to nie lada jubileusz, tym bardziej, że Triumph liczy taką ilość od relaunchu firmy w 1988 roku. Żeby uczcić taką okazję 500 000 Triumpha, którym okazał się być nowy Speed Triple uczczono specjalnym malowaniem w barwy brytyjskiej flagi.

Motocykl ma być konikiem brytyjskiego komika Rossa Noble'a, który ma zamiar podróżować tym sprzętem po całej Wielkiej Brytanii w ramach Sit Down Tour. Później motocykl ma być sprzedany na aukcji a wszystkie pieniądze przeznaczone na cele charytatywne. Nie znamy Noble'a ale mamy nadzieję, że nie zdąży rozwalić motocykla zanim sprzedadzą go na aukcji. Lubimy Triumphy i mamy nadzieję, że firma doczeka wyprodukowania 1 000 000 co w dzisiejszych czasach nie jest takie pewne. Więc "God save the Queen...and Triumph Motorcycles"
zobacz galerię

Zobacz również:
Podróż na trzech turystycznych maszynach w pięknym krajobrazie Pirenejów – brzmi genialnie. Żeby nie było tak miło, odbędzie się tam pojedynek o tytuł najlepszego turystyka. BMW pragnie zemsty, więc zwycięstwo to kwestia honoru.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij