Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Policyjne Tygrysy

W przyszłym roku na drogi krajowe wyjedzie co najmniej 50 nowiutkich Triumphów Tiger pod policyjna banderą. Stanie się tak gdyż przetarg na nowe motocykle dla polskiej drogówki organizowany przez KGP wygrał główny importer Triumpha w Polsce, firma Inter Cars S.A.

Motocykle zostaną specjalnie przygotowane do potrzeb policjantów. Funkcjonariusze dosiadający nowych maszyn zostaną również wyposażeni w kompletne stroje tekstylne. To kolejna zmiana gdyż wcześniej policja korzystała tylko ze skórzanych strojów.
Tigery to motocykle o bardzo uniwersalnym charakterze. Dobrze sprawdzają się w mieście, moga wjechać w lekki teren (pozostałość po dawnym Tigerze:)), a i na trasach szybkiego ruchu bez problemu mogą zamienić się w sportowe turystyki. Pierwsze prototypy trafią do policji prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Póki co polska policja jako jedyna w Europie będzie korzystać z motocykli marki Triumph.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  W 2010 roku polska drogówka dostanie ponad 50 motocykli Triumph Tiger.
  Zobacz artykuł
  ~Motocykl Online, 2013-07-01 23:30:08
 • avatar
  zgłoś
  Tak to prawda moto godne zainteresowania, miałem możliwość pośmigania na czymś takim i powiem, że było miło nie wiele wad wysoko zawieszony w sam raz na nasze polskie dziury.
  Biodro, 2010-07-12 11:19:29
 • avatar
  zgłoś
  Moto jest swietne! Mialem okazje pojezdzic. Troche podobny do Yamahy TDM ale zdecydowanie mocniejszy i nie reaguje tak "nerwowo" na zmiane obciazenia. Ale uwaga moim skromnym zdaniem moto dla ludzi o wzroscie min. 180cm.
  zbyszek, 2010-01-22 00:01:49
 • avatar
  zgłoś
  uważam, że to dość dobry wybór na motocykl dla policji...
  norvag, 2009-12-11 12:07:37