Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Polini 911 GP6

Nowa zabawka ze stajni Polini, czyli producenta części tuningowych do skuterów i oficjalnego sponsora teamu Monster Yamaha Tech3 startującego w królewskiej klasie wyścigów MotoGP. Ile z wyścigówki w tym pocketbike'u?

Nowy minibike Polini 911 GP6 to maszynka zarówno do ścigania jak i zabawy. Trzy wersje dwusuwowych silników (40 cm3 - chłodzony powietrzem oraz 40cm3 i 50 cm3 chłodzone cieczą) napędzają ten ważący zaledwie 22 kg mini-pocisk. W konstrucji przeważają stopy lekkie. zbudowane z nich są zaciski hamulców, przedni widelec, połaczenia kierownicy oraz 6,5 calowe felgi. Rama zbudowana ze stopu stali molibdenowo-chromowej jest bardziej wytrzymała.
Pocketbike jest też wyposażony w amortyzator skrętu i regucję tylnego zawieszenia i przewody w stalowym oplocie. Hamulce wgryzają się w 148 mm radialną, pływającą tarczę z przodu i 130 mm radialną tarczę z tyłu. W wersji chłodzonej powietrzem hamulce są mechaniczne, a w chłodzonej cieczą - hydrauliczne. Sprzęcik w sam raz dla młodych mistrzów.


zobacz galerię

Zobacz również:
Nadchodzi potężne trzęsienie ziemi. Dziewięć najmocniejszych naked bike’ów  spotkało się w teście porównawczym. 31 cylindrów, 1352 KM i jedno pytanie: która z maszyn jest najlepszym power nakedem 2015 roku?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij