Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Powrót Donnington do WSBK, MotoGP na Yas Marina

Nowy, wyremontowany tor Donnington Park powraca do świata wyścigów motocyklowych. Włodarze brytyjskiego toru załapali się na miejsce w przyszłorocznym kalendarzu World Superbike. Plotki głoszą również, że już w 2012 zawodnicy MotoGP będą się ścigać na torze Yas Marina w Abu Dhabi.

To dobra wiadomość dla brytyjskich kibiców Superbike'ów gdyż w kalendarzu jest też miejsce dla Silverstone, a to oznacza że deszczowe Wyspy będą miały aż dwie rundy WSBK w sezonie. Zaś właściciele zjawiskowego toru Yas Marina na sztucznej wyspie Yas w Abu Dhabi przyznali, że rozpoczęli prace mające na celu przygotowanie toru do przyjęcia motocykli klasy MotoGP. Podobno na 2011 nie zdążą, ale są ogromne szanse aby wszystko zgrało się na sezon 2012. Będzie to bez wątpienia najpiękniejszy i najnowocześniejszy tor na którym ścigaliby się zawodnicy królewskiej klasy.


zobacz galerię

Zobacz również:
Za sześciopak na brzuchu ona na pewno cię doceni, za sześciopak w lodówce wdzięczni będą ci kumple, ale najfajniejszy sześciopak to taki, który ma dwa koła i stoi w garażu. W naszym porównaniu stają Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX i Gold Wing F6B oraz Kawasaki Z 1300.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij