Motocykl poleca:

Poznaj nowe modele Harley-Davidson 2016

Poleć ten artykuł:

Harley-Davidson nie ma wakacji. Już teraz Amerykanie zaprezentowali trzy nowe modele na 2016 rok, w tym nowego Softaila Heritage, Sportstera 883 i Forty Eighta. Jest też nowa seria S.

Zobacz całą galerię

Dwa nowe, bezkompromisowe modele Dark Custom, najmocniejsze modele Softail w historii firmy oraz szeroki wachlarz udoskonaleń w zakresie osiągów i stylistyki w całej ofercie podkreślają mocny charakter linii modelowej Harley-Davidson na 2016 rok.
 
Nowości Harley-Davidson na 2016 rok

•    Nowe modele Iron 883™ i Forty-Eight® przewodzą rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, dzięki inspiracji buntowniczym charakterem dawnych maszyn w połączeniu ze współczesną konstrukcją oraz nowemu zawieszeniu, które nieco łagodzi ich ostry charakter.  

•    Motocykle z nowej serii S w edycji limitowanej mają potężne silniki i nowoczesną stylistykę. Fat Boy® S oraz Softail Slim® S łączą w sobie bogate wykończenie z imponującym silnikiem Screamin’ Eagle Twin Cam 110 o pojemności 1800 cm3, przyciągającym uwagę swoją stylistyką i zapewniającym doskonałe osiągi.
    
•    Wcześniej dostępne tylko w motocyklach Harley-Davidson Touring silniki High Output Twin Cam 103™ napędzają teraz wszystkie modele Softail®, czyniąc tę rodzinę najmocniejszą w historii Harley-Davidson.   

•    Rewolucja motocykli turystycznych w ramach projektu RUSHMORE rozrasta się wraz z pojawieniem się modelu Road Glide® Ultra.


„To kolejny rok o znaczeniu historycznym dla Harley-Davidson”, mówi Mark-Hans Richer, wiceprezes i główny kierownik ds. marketingu Harley-Davidson. „Prezentujemy najmocniejszą kolekcję cruiserów w naszej historii, w tym zupełnie nową serię S. Podnosimy poprzeczkę, prezentując nowe modele Iron 883 i Forty-Eight z rodziny Dark Custom - najczystsze wyrażenie filozofii projektowej, którą rozpoczęliśmy w 2008 roku. Ponadto powiększamy nasze prowadzenie w segmencie motocykli turystycznych, wprowadzając model Road Glide Ultra i wypuszczając odświeżony, popularny model Heritage Softail Classic”.  Dusza Dark Custom
Nowy model Iron 883 ma celowo surowe i wyraziste linie oraz cechuje się współczesną stylistyką inspirowaną budowanymi w garażach kiedyś i dziś bobberach. Zupełnie nowe przednie i tylne regulowane zawieszenie, lżejsze koła magnezowe i nowe siodło zapewniają komfort oraz kontrolę podczas jazdy w kierunku horyzontu. Nowy model Forty-Eight zawdzięcza swój złowieszczy styl szerokiej przedniej oponie, nowym kołom magnezowym i masywnemu przodowi z widelcem 49 mm. Ponadto znajdziesz w nim regulowane tylne zawieszenie i nowe siodło. Stylistyka retro oraz doskonałe połączenie czarnych, kolorowych i chromowanych elementów nadaje temu motocyklowi masywnego wyglądu. Motocykliści poruszający się po zapchanych i trudnych ulicach miasta na smukłym i wąskim modelu Harley-Davidson Street® 750 docenią większą pewność, jaką zapewniają nowe układy hamulcowe z przodu i z tyłu.

Szczegółowe informacje o modelach Iron 883 i Forty-Eight można znaleźć w osobnej relacji dotyczącej rodziny Dark Custom.

czytaj dalej...

Tagi: Harley-Davidson | Heritage Softail Classic 2016 | Sportster 883 2016 | Forty Eight 2016 | nowe modele

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów