Motocykl poleca:

Poznańskie targi motocyklowe już za miesiąc

Poleć ten artykuł:

Podczas targów Motor Show, których najbliższa edycja odbędzie się w dniach 4 -7 kwietnia 2013 roku w Poznaniu, na Salonie Motocyklowym zobaczycie sporo interesujących nowości.  
Zobacz całą galerię

Salon Motocyklowy, który jest częścią targów Motor Show, odbędzie się przy udziale znanych marek motocykli, ale także odzieży oraz akcesoriów. Podczas największych targów motoryzacyjnych
w tej części Europy spotkamy m.in. takie firmy jak ARKUS & ROMET,ATV SWEDEN, JUNAK, KYMCO, LARSSON, MODEKA, SHOEI, SUZUKI, SYM, YAMAHA MOTOR.
Jak mówi Joanna Kozanecka, Manager Marketingu oddziału YAMAHA MOTOR w Polsce: "Podczas Motor Show firma zaprezentuje przekrój całej oferty produktowej. Zwiedzający będą mogli obejrzeć najciekawsze motocykle, w tym premierowy model turystyczny FJR1300A, sportowy YZF-R1 czy słynną Super Tenere. Będą również skutery uliczne o pojemnościach od 50 do 530 cm3. Nie zabraknie też cieszących się dużą popularnością skuterów wodnych YAMAHA, czy najczęściej kupowanego w Polsce quada Grizzly"

Targi motoryzacyjne w Stolicy Wielkopolski są doskonałą okazją do budowania bazy nowych odbiorców oraz dają możliwość uzyskania od nich opinii na temat nowych modeli. Doskonale wie o tym firma BMW Motorrad Polska, która podczas targów pokaże długo oczekiwany BMW R1200GS, który ma być jednym z hitów zbliżającego się sezonu.

Dla fanów motocykli typu cruiser mamy bardzo dobre wieści. W Salonie Motocyklowym brylować będzie m.in. dzieło konstruktorów MOTO GUZZI California 1400. Legendarny, włoski producent zaprezentuje wspomniany model w wersjach Touring i Custom: na wskroś innowacyjnych, nowoczesnych, będących połączeniem tradycyjnego designu z najwyższej jakości wykonaniem.
- "Targi poznańskie w naszej polskiej świadomości od wielu lat kojarzą się z kolebką motoryzacji. Poznań wytyczał standardy i podnosił poprzeczkę w dziedzinie eksponowania tego, co na rynku najlepsze […] przyciąga jak magnes prawdziwych fanów motoryzacji i w tym roku przyciągnął również nas" – mówi Jacek Przesmycki z firmy MOTO GUZZI. "Szczegóły nie są jeszcze znane, ale podobno najnowsza California 1400 to punkt zwrotny w historii jednego z najstarszych producentów motocykli na świecie, przede wszystkich ze względuna zastosowaną elektronikę. Poza tym w tym modelu montuje się silnik V2, który należydo największych jednostek tego typu produkowanych w Europie."

Kto lubi piękno, mocne wrażenia i frajdę z jazdy motocyklem, ten zachwyci się na targach Motor Show absolutnie wyjątkowym CR&S DUU, o pojemności 1916 cm3. Ta maszyna jest produkowana w zaledwie 100 egzemplarzach rocznie. Motocykl proponuje firma CS&R Polska. Trudno opisać słowami piękną, włoską stylistykę oraz potężny dwu cylindrowy amerykański silnik  S&S. To po prostu trzeba zobaczyć.

Ponownie na Motor Show będzie można zobaczyć customowe motocykle. Custom Festival odbywa się po raz czwarty (po raz drugi w ramach Poznańskiego Motor Show). Są to Mistrzostwa Polski oraz jedna z eliminacji Mistrzostw Europy Wschodniej Motocykli Customowych. Polscy specjaliści z tej branży pokazali już nie raz, że są groźnymi konkurentami w międzynarodowej rywalizacji. Nie jeden z nich ma jeszcze „to i owo” do udowodnienia. Możemy więc być pewni, że w Poznaniu zobaczymy przykuwające wzrok maszyny. Zapraszamy wszystkich, by na własne oczy przekonali się, że jednoślady zachwycające i szokujące swoją formą powstają nie tylko za oceanem.

Tagi: targi motocyklowe | Targi | Poznań | Motor Show

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów