Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Premiera: H2R i H2 Carbon w limitowanej serii

Rakieta od Kawasaki - H2 ma pojawić się w kolejnej limitowanej serii Carbon oszacowanej na 120 sztuk. Dodatkowo oczywiście pojawi się H2R w nowym malowaniu.

Kawasaki H2R, H2 Carbon 2017

Wszystkie wersje (R i Carbon) dostaną teraz system Bosch IMU (Inertial Measurement Unit) sterujacy kontrolą trakcji i ABS-em. Oczywiście ABS będzie też zaawansowanym systemem działającym w złożeniach. Do tego podobnie jak w ZX-10RR pojawi się quickshifter z downshifterem. Ciekawostką są otwory nawiercone w klamkach/dźwigniach Brembo, które mają działać bardziej aerodynamicznie (czyt. spowodują że pojedzie jeszcze szybciej). Kokpit dostanie wskaźnik pochylenia i rejestrator najgłębszego złożenia jakie osiągnie motocykl. Ceny (na szczęście) nie są jeszcze znane, ale znając temat limitowanych wersji, niewykluczone, że większość ze 120 sztuk jest już sprzedana. H2 Carbon i H2R zostały zaprezentowane dziś na wystawie Intermot w Kolonii.

Inne modele z Intermotu znajdziesz TUTAJ.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Rakieta od Kawasaki - H2 ma pojawić się w kolejnej limitowanej serii Carbon oszacowanej na 120 sztuk.</p><br /><br /><a href="/newsy/Premiera-H2R-i-H2-Carbon-w-limitowanej-serii,10635,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-10-04 16:54:57
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij