Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.2

Prezent od prezydenta

Klepnięte. Przekroczysz prędkość o 50 km/h w zabudowanym, zabiorą ci prawko. Bronisław Komorowski 2 kwietnia podpisał ustawę.

Kontrola policyjna Dwa sprzęty na poboczu i koleś do mnie macha, pewnie coś im nawaliło. Prawdziwy motocyklista nie zostawia innych bikerów w potrzebie!

Tylko trzy tygodnie wystarczyło prezydentowi na podpisanie ustawy, która jest dla nas co najmniej niekorzystna. Jeżeli przekroczysz prędkość w zabudowanym o 50 km/h stracisz prawko na 3 miesiące i to od razu, bo policjanci mają prawo je zatrzymać w trakcie kontroli. Jeżeli w ciągu tych trzech miesięcy przesadzisz jeszcze raz i cię złapią, to czeka cię kolejne 6 miesięcy bez uprawnień. Kolejny raz? Szykuj się na ponowny egzamin. Przepisy wejdą w życie 30 dni od momentu ogłoszenia w Dzienniku Ustaw.

Na podpis czeka jeszcze nowy taryfikator, ale nasi politycy w takich przypadkach potrafią zaskoczyć efektywnością. Przygotujcie się na droższe wakacje.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Poprawa bezpieczeństwa będzie minimalna i to też głównie tylko w statystykach. Dopóki nie zmieni się system szkolenia nowych kierowców, to liczby pozostaną jedynie statystykami. 

  Emil Wojcik, 2015-05-29 20:03:47
 • avatar
  zgłoś
  Taką decyzję jestem jeszcze w stanie zrozumieć (może jedyna słuszna rzecz,jaką zrobił ten rząd przez 7lat?).
  Trzeba tępić idiotów. 
   
  Inną sprawą są mandaty. Kompletna bzdura.

  Boodryl, 2015-04-27 20:02:10
 • avatar
  zgłoś
  <p>Klepnięte. Przekroczysz prędkość o 50 km/h w zabudowanym, zabiorą ci prawko.</p><br /><br /><a href="/newsy/Prezent-od-prezydenta,8992,1">Zobacz artykuł</a>
  ~Motocykl Online, 2015-04-03 12:04:44