Motocykl poleca:

Przygoński 4 w rajdzie Maroko

Poleć ten artykuł:

W minioną niedzielę zakończył się kolejny rajd Maroko. W uznawanym za przedsionek Dakaru trudnym rajdzie Cross Country zwyciężył ubiegłoroczny mistrz świata Cyril Despres. Tegoroczny mistrz Marc Coma był trzeci. W rajdzie startowali też zawodnicy Orlen Teamu.

Obaj motocykliści Orlen Teamu zajęli miejsca w czołówce klasyfikacji generalnej motocykli. Kuba Przygoński obronił 4 miejsce przed Jordim Viladoms'em, a Marek Dąbrowski zajął 9 miejsce. W klasyfikacji motocykli powyżej 450 cm3 Kuba i marek zajęli odpowiednio 1 i 2 miejsce. W rajdzie nie startował Jacek Czachor, który bierze udział w Orlen Australia Tour i wraz z Adamem Badziakiem, Jarosławem Stecem i Przemkiem Saletą przemierza krainę kangurów.

Samochodowy zawodnik Orlen Teamu Krzysztof Hołowczyc w nowym samochodzie BMW X3 zajął znakomite trzecie miejsce w Maroku. To świetny prognostyk przed przyszłorocznym Dakarem.

Tagi: Orlen Team | Jakub Przygoński | Jacek Czachor | Marc Coma | Marek Dąbrowski | Cyril Despres | Rajd Maroko | Krzysztof Hołowczyc