Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Roland Sands wjeżdża w tłum

Designer i konstruktor nietypowych i kultowych już customów podczas jednej z imprez w Sturgis  zjechał motocyklem ze sceny i wjechał w grupę widzów.

Roland Sands to ikona motocykli w USA. Jest byłym zawodnikiem wyścigowym ale zdecydowanie bardziej znany jest ze swoich zapędów konstruktorskich i customowych. Tworzy jedne z piękniejszych i bardziej oryginalnych motocykli na bazie nowych maszyn. Jego prace zaowocowały nawet stworzeniem projektu R nine-T we współpracy z BMW.
Tymczasem sam Roland miał ostatnio sporo pecha. Wjeżdżając jednym ze swoich projektów - Hooliganem na scenę podczas jednej z imprez z okazji Sturgis Motorcycle Rally Sands spadł ze sceny prosto w tłum przygniatając i raniąc kilka osób motocyklem.
Nie wiadomo co było przyczyną wypadku, wiadomo natomiast że motocykl nie miał przedniego hamulca i Sand za późno zareagował staczając się ze sceny.
Ranne zostały cztery osoby z tego dwie trafiły do szpitala na dłużej.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Designer i konstruktor nietypowych i kultowych już customów podczas jednej z imprez w Sturgis&nbsp; zjechał motocyklem ze sceny i wjechał w grupę widzów.</p><br /><br /><a href="/newsy/Roland-Sands-wjezdza-w-tlum,10485,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-08-11 14:26:12