Motocykl poleca:

Romet pokazuje nowości na sezon 2016

Poleć ten artykuł:

Romet w nowy sezon wchodzi z odświeżoną ofertą i zaprasza do obejrzenia swoich maszyn na warszawskich targach.

Zobacz całą galerię

Nowy sezon otworzą targi motoryzacyjne, podczas których Romet Motors zaprezentuje najnowszą kolekcję oferowanych motocykli. Paletę modeli uzupełnią nowe propozycje motocykli marki Hyosung i Keweey.

Firma przygotowała szeroką ofertę pojazdów, w której dużą uwagę zwraca nowa kolekcja dużych motocykli Romet. Na targach będzie można poznać bliżej turystycznego Rometa ADV 250, którym w całkiem komfortowych warunkach mogą podróżować dwie osoby. Obok niego znajdą się modele celujące w serca fanów klasycznej motoryzacji. Romet SCMB 250 to stylowy cafe’ racer, wyposażony w nową jednostkę napędową V-2. Hitem jest natomiast oczekiwany przez wielu Romet Classic 400, który zachwyca nie tylko wyglądem ale i osiągami. Classic 400 dostępny będzie też w wersji z koszem bocznym, co czyni z niego fajny pojazd do rodzinnych wycieczek.

Firma nie zapomniała tez o osobach nie posiadających jeszcze motocyklowego prawa jazdy. W sezon 2016 wejdzie ze specjalną ofertą motocykli klasy 125, której ozdobą jest model RCR 125 - stylowy cruiser zbudowany z nowoczesnych podzespołów. Nie zabraknie też atrakcyjnych cenowo skuterów i motorowerów.

Kolekcję Rometa dobrze uzupełnia nowa oferta motocykli Hyosung i Keweey spełniająca wymagania zarówno początkujących jak i doświadczonych kierowców. Z uwagi na jakość i konkurencyjne ceny motocykle tych marek cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zyskały zaufanie użytkowników.

Romet Motors przygotował też paletę pojazdów elektrycznych i przedstawi kilka nowości, które mogą się okazać alternatywą dla pojazdów spalinowych.

Wszystkie wspomniane wyżej maszyny, będziecie mogli zobaczyć na stoisku H1/14A, podczas Wystawy Motocykli i Skuterów MotoExpo 2016, które odbędą się 19-21 lutego w Warszawie.

Tagi: Romet | Romet ADV 250 | Romet Classic 400 | Romet SCMB | Romet RCR 125 | Wystawa Motocykli i Skuterów | MotoExpo 2016

Oceń artykuł:

3.0

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów