Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Rossi w rankingu Forbesa

Najlepiej zarabiającym sportowcem świata wciąż jest wirtuoz kija i piłeczki czyli Tiger Woods. Zawsze nas to zastanawiało, ale jak widać ten sport wciąż przynosi sporo kasy. Na liście znalazł się też Valentino Rossi który tym razem jest 51.

Rossi jest jedynym przedstawicielem sportów motocyklowych na liście Forbesa. Znalazł się w elicie składającej się przede wszystkim z koszykarzy, piłkarzy, golfistów, futbolistów, tenisistów i kierowców wyścigowych. W zeszłym roku Rossi był 20 z zarobkami na poziomie 30 milionów dolarów. W tegorocznym rankingu został wyceniony na 22 miliony dolarów co dało mu 51. Bynajmniej nie jest to chyba powód do nadmiernego narzekania. Liderem wciąż jest Tiger Woods z zarobkami na poziomie 78,1 miliona dolarów, przy czym zarobki z wygranych wynoszą zaledwie 13,1 miliona.

Zobacz również:
Uważasz, że jesteś za młody na beemkowego GS-a albo nie chcesz wydawać worka kasy na Multistradę? BMW pomyślało o takich jak ty – S 1000 XR sprawdzi się w miejskiej dżungli, w czasie wakacyjnego wypadu oraz sprawi ci mnóstwo radości w czasie track daya. Ideał? Prawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij