Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Skutery Yamaha X-MAX IRON MAX już w salonach

W salonach Yamahy w całej Polsce pojawiły się skutery X-MAX IRON MAX z rocznika modelowego 2016. Jest to nowa wersja specjalna popularnego miejskiego jednośladu, która uzupełnia gamę sportowych maksi skuterów Yamahy.

X-MAX IRON MAX jest dostępny z silnikami o trzech pojemnościach: 400 i 250 cm3 oraz najchętniej wybieranej w Polsce wersji z silnikiem 125 cm3, którą można prowadzić na samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Wersja specjalna IRON MAX powstała z myślą o klientach, dla których poczucie stylu ma szczególne znaczenie. Ekskluzywność tych skuterów podkreśla wyszukana kolorystyka Liquid Darkness oraz skórzana kanapa z tłoczonym logo X-MAX, wykończona złotymi przeszyciami. Dla pełnego komfortu jazdy seryjnie montowane jest niezależne oparcie pleców.

W uzupełnieniu do modnego wyglądu zewnętrznego IRON MAX zyskał wyjątkowe akcenty „osobiste”, m.in. ozdobne elementy konsoli kierownicy wykonane z fakturowanej skóry, komponujące się ze stylową kanapą. IRON MAX-a wyróżniają także aluminiowe podesty, a białe podświetlenie, pierścienie prędkościomierza oraz nakładka kierownicy Satin Chrome w modelach 250 i 125 świadczą o subtelności stylizacji. Typowe dla serii MAX światło pozycyjne LED pomaga rozpoznać skuter w każdym otoczeniu.

Należące do segmentu Premium Sport skutery X-MAX IRON MAX świetnie się nadają do szybkich i niekłopotliwych dojazdów na miejsce spotkań czy do pracy. Do ich napędu zastosowano chłodzone cieczą, ekonomiczne silniki jednocylindrowe o pojemności skokowej 400, 250 i 125 cm3 z elektronicznym wtryskiem paliwa. Wyposażony w koła znacznej średnicy oraz seryjne hamulce tarczowe z ABS dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy skuter X-MAX IRON MAX doskonale wyraża styl swojego właściciela.


Ceny skuterów:
X-MAX IRON MAX ABS 400 cm328 500 zł
X-MAX IRON MAX ABS 250 cm322 500 
X-MAX IRON MAX ABS 125 cm321 690 zł

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ceny limitowanej wersji zaczynają się od 21 000 zł.</p><br /><br /><a href="/newsy/Skutery-Yamaha-X-MAX-IRON-MAX-juz-w-salonach,9611,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-10-21 09:53:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij