Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Specjalny kask dla kobiet?

Kobiety o wiele bardziej znają się na modzie niż przeciętny mężczyzna i to jest fakt niepodważalny. W państwach zachodnioeuropejskich bardzo dużo kobiet porusza się na motocyklach i skuterach (w Polsce też choć jest to dużo bardziej zauważalne na zachodzie) i każda z nich chce też wyglądać ładnie i stylowo.

To tłumaczy choćby dużą popularność stylowych skuterków Vespa i Piaggio. Producenci kasków motocyklowych nie robią jednak zbyt wiele aby zadowolić zakręcone na punkcie mody i stylu kobitki. Niewiele poza specjalne malowania lub kaski w kolorze różowym. Taki stan rzeczy ma szanse się zmienić za sprawą Daniela Don Changa który zaprojektował specjalny, bardzo stylowy kas dla kobiet. Luxy, bo taką nazwę nosi jet stworzony przez Daniela ma bardzo nietypowy, przypominający fryzurę, kształt. Został nagrodzony podczas gali International Design Excellence Awards 2010. Nie wygląda na najbezpieczniejszy kask pod słońcem jednak oferuje na pewno więcej ochrony niż typowe orzeszki w których jeździ bardzo wiele kobiet we Francji, Włoszech i Hiszpanii.


Zobacz również:
W 2009 roku Niemcy przebojem weszli w stawkę litrowych przecinaków. Pięć lat później poszli za ciosem. Zobaczcie, dlaczego konkurencja ma się czego bać w BMW S 1000 RR.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij