Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Stunt Days 5 – widzieliśmy zwiastun

Właśnie mieliśmy okazje zobaczyć zwiastun kolejnego filmu z serii Stunt days zatytułowany „The Infamous Team” (z ang. Infamous; wyrodny, niesławny, bezecny, ohydny) i jesteśmy pod wrażeniem.

To już piąta produkcja tej chyba najbardziej ekstremalnej polskiej serii pokazującej ostry motocyklowy freestyle w wykonaniu polskich i zagranicznych stunterów, relacje z krajowych i zagranicznych zawodów a także jedyne w swoim rodzaju ujęcia z treningów. Klimat podkręca dodatkowo muza bowiem soundtrack to kawałek „To wszystko” w wykonaniu Macca Squad. Jak podaje autor filmu Krzysztof Adamski pełna wersja Stunt Days 5 ukarze się na przełomie lata i jesieni. Aby być na bieżąco odwiedzajcie stronę www.stuntdays.com


 


Zobacz również:
Za sześciopak na brzuchu ona na pewno cię doceni, za sześciopak w lodówce wdzięczni będą ci kumple, ale najfajniejszy sześciopak to taki, który ma dwa koła i stoi w garażu. W naszym porównaniu stają Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX i Gold Wing F6B oraz Kawasaki Z 1300.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij