Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Superbike'i pojadą w Indiach

Seria wyścigówych mistrzostw świata WSBK w przyszłym sezonie będzie ścigać się na torze Buddh International Circuit w Indiach.

Zarówno WSBK jak i MotoGP szukają możliwości rozwoju na potencjalnie dużych rynkach motocyklowych. Takim rynkiem na pewno są Indie. Tor wybudowany niedaleko New Delhi - Buddh International Circuit stanie się kolejnym obiektem na którym ścigać się będą zawodnicy WSBK. Umowa pomiędzy Infrontem a Jaypee Sport International Ltd obowiązywać będzie od 2013 roku z możliwością dalszego przedłużenia na kolejne lata. To oczywiście zabezpieczenie gdyby te wyścigi okazały się niewypałem. O torze Buddh pisaliśmy już jakiś czas temu choć wydawało nam się że to MotoGP jako pierwsze podpisze kontrakt z zarządcami indyjskiego toru. Terminu wyścigu jeszcze nie ma ale poznamy go kiedy opracowany zostanie kalendarz sezonu 2013.

Tak wygląda konfiguracja toru Buddh International Circuit dla Formuły 1


Zobacz również:
Masz dość jazdy na najwyższych obrotach? Przestały kręcić cię bajery montowane w nowych motocyklach? Zamiast tego o wiele bardziej cenisz styl maszyny i poczucie wolności podczas jazdy? Jeśli tak, to BMW R nineT Scrambler jest dobrym wyborem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij