Motocykl poleca:

Szkopek w WSBK

Poleć ten artykuł:

Paweł Szkopek w ostatni weekend wystartował w kolejnej rundzie wyścigów motocyklowych WSBK na włoskim torze Imola. Zawodnik jeżdżący Yamahą YZF-R1 w Racing Team Toth ciągle pracuje nad ustawieniami i modyfikacjami maszyny.

Paweł Szkopek w WSBK 2016. Zobacz całą galerię

Mistrz Polski 2015 nie dysponuje jeszcze motocyklem porównywalnym z konkurencją. Odbija się to niestety na wynikach podczas wyścigów. W sobotę podczas pierwszego z nich Szkopek był osiemnasty, dzień później minął metę na siedemnastej pozycji.

Paweł Szkopek: Bardzo dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie podczas wyścigowego weekendu na Imoli. Nie było łatwo, a dzięki Wam wiedziałem że warto dać z siebie wszystko i walczyć aż do samej mety. Zespół w którym startuję wciąż nie dysponuje konkurencyjnie przygotowanym motocyklem, ale wspólnie pracujemy nad tym by niwelować tę różnicę. Dopinam też kwestię startów w tej serii do końca sezonu. Myślę, że dzięki wsparciu firmy Salag jest to realne.

Kolejny start Szkopka w WSBK nastąpi w połowie maja na malezyjskim torze Sepang. Cały czas trwają starania, aby Polak pojechał w tej serii do końca sezonu.

Tagi: Paweł Szkopek | Yamaha | WSBK | World Superbike | Imola

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów