Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szkopek w dwóch kolejnych rundach WSBK

Mistrz Polski 2015 - Paweł Szkopek - wystartuje w dwóch kolejnych rundach Mistrzostw Świata WSBK. Już w najbliższy weekend będzie można go oglądać na włoskim torze Imola.

Paweł Szkopek wystartuje w kolejnych dóch rundach WSBK na Imoli.

Podobnie jak w holenderskim Assen, również we Włoszech Szkopek wystartuje Yamahą YZF-R1M w barwach węgierskiego Racing Team Toth. W Holandii rewelacji nie było, ale Paweł pewnie ukończył oba wyścigi pomimo trudnych warunków pogodowych.
Pewny jest też start Pawła w połowie maja w Malezji na torze Sepang. Trwają rozmowy ze sponsorem, który być może umożliwi starty Polaka w całym sezonie World SBK.

Paweł Szkopek: Dzięki zaangażowaniu polskiej firmy Salag mogę wystartować w dwóch kolejnych rundach WSBK, co bardzo mnie cieszy. Chciałbym również serdecznie podziękować Adamowi Galasowi, który wspiera moje występy w tym cyklu. Rozmawiamy także o tym, abym mógł startować przez pozostałą część sezonu. Tak jak poprzednio, we Włoszech, pojadę w Racing Team Toth Yamahą R1. Węgierski zespół pracował w przerwie nad modernizacją motocykla, ale dopiero po wyścigach w Malezji mogę liczyć na nowy, lepszy silnik. Jak zwykle zamierzam pojechać najlepiej jak potrafię i jak zwykle liczę na Wasze wsparcie. Oglądajcie relacje w Eurosporcie!

Jutro (sobota) 29 kwietnia zaplanowano wolny trening i superpole (SP1: 10.30-10.45 i SP2: 10.55-11.10). Pierwszy wyścig z udziałem Pawła Szkopka wystartuje godz. 13.00. W niedzielę warm-up przewidziano na godz. 9.25, a wyścig 2 wystartuje ponownie o 13.00.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p class="CzgwnaA">Mistrz Polski 2015 - Paweł Szkopek - wystartuje w dwóch kolejnych rundach Mistrzostw Świata WSBK. Już w najbliższy weekend będzie można go oglądać na włoskim torze Imola.</p><br /><br /><a href="/newsy/Szkopek-w-dwoch-kolejnym-rundach-WSBK,10163,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-05-05 09:47:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij