Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Taddy Błażusiak na żywo przed Red Bull 111 Megawatt

Red Bull 111 Megawatt już niedługo! Na trasę w kopalni Bełchatów powróci nasz mistrz Taddy Błażusiak. Co ma do powiedzenia przed startem? Już o 18 startuje livestream z Tadkiem. Nie przegapcie!

W ostatnich zawodach z cyklu Red Bull 111 Megawatt Tadek nie mógł wystartować z powodu paskudnej choroby, która osłabiła jego organizm. W tym roku jednak powraca na trasy w Bełchatowskiej kopalni odkrywkowej by sięgnąć po kolejne zwycięstwo w tej arcytrudnej imprezie. Oczywiście konkurencja nie da mu taryfy ulgowej i będzie musiał mocno napracować się by wygrać. O tym co ma do powiedzenia polski mistrz enduro możecie dowiedzieć się oglądając Livestream na Facebookowym profilu Tadka Błażusiaka. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadu z Taddym.

Red Bull 111 Megawatt 2016 odbędzie się 17-18 września 2016. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ, czyli na oficjalnej stronie www Red Bulla.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Red Bull 111 Megawatt już niedługo! Na trasę w kopalni Bełchatów powróci nasz mistrz Taddy Błażusiak. Co ma do powiedzenia przed startem? Na żywo!</p><br /><br /><a href="/newsy/Taddy-Blazusiak-na-zywo-przed-Red-Bull-111-Megawatt,10500,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-08-17 17:15:57