Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

The Battle of the Kings

Co to jest “The Battle of the Kings”? To wybór najfajniej przebudowanego, customowego Harley-Davidsona Street 750.

Twórcami są ekipy wybrane spośród dilerów tych maszyn. W tym roku Polskę reprezentować będzie aż 6 teamów, a ty możesz im pomóc w zdobyciu głównej nagrody. Wszystkie biorące udział maszyny z Regionu Europy Wschodniej możesz obejrzeć w naszej galerii.
Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Pierwszym są regionalne, w których to właśnie twój się liczy. Pamiętaj, że pierwsza  część konkursu kończy się 24 kwietnia 2015.
Etap drugi zakończy się wręczeniem nagród podczas „Wheels & Waves”, która odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2015 r. w Biarritz we Francji. To właśnie tu jury wybierze najlepszą z najlepszych wariację na temat Street-a 750, i podczas oficjalnej ceremonii wręczy nagrodę „King of the  Custom”.
Jak głosować? Najpierw musisz odwiedzić stronę www.harley-davidson.pl i kliknąć w zakładkę przenoszącą cię na stronę konkursu. Tu musisz zapoznać się z biorącymi udział maszynami. Oprócz zdjęć motocykli, w galerii znajdziesz też sporo zdjęć customowych detali. Na koniec pozostaje najprzyjemniejsze, czyli wybranie twoim zdaniem najlepszej maszyny. Pamiętaj! Każdy głos się liczy.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Pomóż Polakom zdobyć mistrzowski tytuł!</p><br /><br /><a href="/newsy/The-Battle-of-the-Kings-nadchodzi,8835,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-03-09 17:01:46