Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.3

TrackR - nie daj się okraść!

Choć systemów lokalizujących na rynku jest sporo, ten jeden przykuł naszą uwagę. Jest prosty, skuteczny i kosztuje niewiele, bo tylko 29$.

TrackR Bravo, lokalizator GPS

To niecałe 120 zł. TrackR bravo to tak naprawdę prosty nadajnik w niewielkich rozmiarach, który w połączeniu z aplikacją i twoim smartfonem tworzy całkiem zgrabny lokalizator. Bez względu na to czy chcesz zlokalizować swój motocykl, rower czy samochód, system działa, jest dyskretny i mało widoczny. A do tego jeśli chcesz lokalizować więcej niż jeden przedmiot - nie ma problemu - im więcej lokalizatorów kupisz tym mniej zapłacisz. Tak się robi promocję.
Jak to działa? To proste. Włączasz lokalizator TrackR Bravo, ściągasz aplikację na telefon, parujesz telefon z lokalizatorem przez Wi-Fi i montujesz lokalizator do roweru/motocykla/kluczyków itp.

To zmyślne urządzenie ma też inne funkcje: jeśli zgubisz telefon za pomocą specjalnego przycisku na TrackR twój telefon zadzwoni, nawet jeśli będzie wyciszony. Działa to też w drugą stronę - kiedy lokalizator jest np. przy kluczach, których nie możesz znaleźć jest TrackR, zadzwoni kiedy wciśniesz przycisk w telefonie.

TrackR ma wielkość monety pięciozłotowej więc jest naprawdę dyskretny. Możecie go zamawiać TUTAJ. Tam też znajdziesz dodatkowe informacje na temat tego zmyślnego urządzenia.

zobacz galerię

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij