Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

TrackR - nie daj się okraść!

Choć systemów lokalizujących na rynku jest sporo, ten jeden przykuł naszą uwagę. Jest prosty, skuteczny i kosztuje niewiele, bo tylko 29$.

TrackR Bravo, lokalizator GPS

To niecałe 120 zł. TrackR bravo to tak naprawdę prosty nadajnik w niewielkich rozmiarach, który w połączeniu z aplikacją i twoim smartfonem tworzy całkiem zgrabny lokalizator. Bez względu na to czy chcesz zlokalizować swój motocykl, rower czy samochód, system działa, jest dyskretny i mało widoczny. A do tego jeśli chcesz lokalizować więcej niż jeden przedmiot - nie ma problemu - im więcej lokalizatorów kupisz tym mniej zapłacisz. Tak się robi promocję.
Jak to działa? To proste. Włączasz lokalizator TrackR Bravo, ściągasz aplikację na telefon, parujesz telefon z lokalizatorem przez Wi-Fi i montujesz lokalizator do roweru/motocykla/kluczyków itp.

To zmyślne urządzenie ma też inne funkcje: jeśli zgubisz telefon za pomocą specjalnego przycisku na TrackR twój telefon zadzwoni, nawet jeśli będzie wyciszony. Działa to też w drugą stronę - kiedy lokalizator jest np. przy kluczach, których nie możesz znaleźć jest TrackR, zadzwoni kiedy wciśniesz przycisk w telefonie.

TrackR ma wielkość monety pięciozłotowej więc jest naprawdę dyskretny. Możecie go zamawiać TUTAJ. Tam też znajdziesz dodatkowe informacje na temat tego zmyślnego urządzenia.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Cholerni naciągacze! Po co komu "lokalizator" działający na pięć metrów? A co jak rower odjedzie dalej, więcej jak 5 m, a poza tym po cholerę mi lokalizować rower czy samochód który jest w zasięgu ręki!
  ~Henryk, 2017-04-02 08:32:27
 • avatar
  zgłoś
  Taking Adderall Zoloft Adderall Xr Weight Loss Diet . Adderall Phentermine Can You Take Adderall And Xanax Together compare provigil adderall Reports On The Generic Adderall Rx Xanax Adderall Erowid Nystatin No Prescription Adderall . Combo Of Adderall Minocycline Taking Adderall And Xanax Prescribed Cialis Adderall India cheap adderall online. adderall hair loss Lexapro Adderall Interaction Drug Where Can I Buy Adderall Without A Prescription Non Generic 30mg Adderall Pill Form .
  ~Moris Rouerjoff, 2017-03-05 18:24:36
 • avatar
  zgłoś
  <p>Choć systemów lokalizujących na rynku jest sporo, ten jeden przykuł naszą uwagę. Jest prosty, skuteczny i kosztuje...</p><br /><br /><a href="/newsy/TrackR-nie-daj-sie-okrasc,10487,1">Zobacz artykuł</a>
  ~Motocykl Online, 2016-08-11 16:09:44