Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Triumphalnie i bezpiecznie z TRW

Ostatnie dwie imprezy szkoleniowe Triumpha i TRW odbędą się już 14 i 21 sierpnia na torze Poznań, przy okazji Speed Day.

Impreza Triumpha i  producenta hamulców (tarcz, klocków, przewodów itp.) TRW skierowana jest do każdego posiadacza motocykla marki Triumph, bez względu na to czy jest to klasyk, cruiser, naked czy sport.
Szkolenie z instruktorami pomoże odpowiednio dobrać klocki hamulcowe do twojego motocykla, zająć ci właściwą pozycję na motocyklu, dobrać ciśnienie w oponach, ustawić klamki i dźwignie - słowem ogarnąć podstaye, które każdy powinien znać by jeździć bezpiecznie i bezstresowo.
W cenie 390 zł za jeden dzień szkolenia (tylko dla posiadaczy Triumphów) znajduje się opieka instruktora, miejsce w boksach, catering i sporo innych niespodzianek. Jest też specjalna promocja na nocleg w hotelu Ramka dla uczestników szkolenia. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ostatnie dwie imprezy szkoleniowe Triumpha i TRW odbędą się już 14 i 21 sierpnia na torze Poznań.</p><br /><br /><a href="/newsy/Triumphalnie-i-bezpiecznie-z-TRW,9384,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-08-05 18:04:07