Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Turystyka Motocyklowa podręcznikowo

Jak się okazuje turystyka motocyklowa staje się powoli na tyle popularnym i ciekawym zjawiskiem, że ten temat w swoich publikacjach podejmują ludzie uczeni i światli.

Taką publikację autorstwa Artura Biedronia wydało właśnie warszawskie wydawnictwo Difin. O ile tytuł "Turystyka motocyklowa w Polsce" zachęca do zapoznania się z publikacją, o tyle podtytuł brzmiący "Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju" rozwiewa wszelkie wątpliwości co do treści i raczej odstrasza motocyklowych podróżników. W tej książce nie znajdziemy relacji z wypraw, pięknych zdjęć oraz opisów krajobrazów. Temat turystyki motocyklowej jest tu podjęty ze społeczno-gospodarczego punktu widzenia i skierowany raczej do studentów i wykładowców pracujących na kierunkach związanych z turystyką, hotelarstwem i rekreacją. Jeśli interesują cię tego typu zagadnienia ta lektura może okazać się pomocna. Cena to 43 zł. Książkę znajdziecie na www.ksiegarnia.difin.pl .

Zobacz również:
Mimo sporych skoków zawieszeń jeżdżą głównie po asfalcie. Mają mocne silniki i 17-calowe koła. Są łatwe w obsłudze, dają masę radości z jazdy i są świetnymi kumplami w podróży.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij