Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.4

Tydzień motocyklowy w Lidlu

Zbliża się sezon motocyklowy więc w Lidlu już od przyszłego poniedziałku 11 marca rozpoczyna się tydzień motocyklowy. W ofercie będzie sporo akcesoriów, kaski, kombinezony przeciwdeszczowe rękawice i pokrowce. Produkty Lidla może nie są megazaawansowane technicznie, ale za niską cenę można wyrwać coś całkiem fajnego.

Chociaż nie mieliśmy w rękach wszystkich produktów dostępnych w Lidlu, kilka z nich do nas trafiło i udało się je przeczochrać. Efekty były zadziwiające. Poniżej znajdziecie opinie o przetestowanych fantach Lidla - kasku i kombinezonie przeciwdeszczowym. Fakt że cena tych produktów jest atrakcyjna miał niemałe znaczenie, jednak oba produkty zaskoczyły nas też jakościową. Z resztą przeczytajcie sami. W trakcie testu są jeszcze rękawice i pokrowiec na motocykl. W planach pozostały jeszcze skarpety:) Tydzień motocyklowy w Lidlu startuje w najbliższy poniedziałek 11 marca.Zobacz również:
Uważasz, że jesteś za młody na beemkowego GS-a albo nie chcesz wydawać worka kasy na Multistradę? BMW pomyślało o takich jak ty – S 1000 XR sprawdzi się w miejskiej dżungli, w czasie wakacyjnego wypadu oraz sprawi ci mnóstwo radości w czasie track daya. Ideał? Prawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij