Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ukradnij motocykl - sprzedaj go na allegro!

Lubliniecka policja zatrzymała 27-letniego mieszkańca Lublińca który chciał sprzedać na allegro kradziony motocykl. Skąd wiedzieli, że był kradziony? Oto cała historia:

Pewnemu mieszkańcowi województwa opolskiego kilka miesięcy temu skradziono z podwórka Hondę. Własciciel jednak nie poddawał się i szukał swojego motocykla, bo jak często bywa kradzione motocykle lub ich części trafiają na aukcje internetowe. Po kilku miesiącach trafił na swój motocykl wystawiony na sprzedaż przez 27-letniego mieszkańca Lublińca. Eks-własciciel umówił się na spotkanie ze sprzedawcą, a w międzyczasie powiadomił o całej sprawie policję. Ta stanęła na wysokości zadania i zatrzymała niedoszłego sprzedawcę oraz zabezpieczyła motocykl. Teraz "miłośnik cudzesów" pan "lepka rączka" odpowie za kradzież. Nie wiemy jednak czy własciciel odzyska motocykl, tymczasem znaleźliśmy na portalu OtoMoto tylko dwie Hondy z Lublińca w tym jedną, o dziwo bez prawa rejestracji. Gdy zadzwoniliśmy dowiedzieliśmy się, że motocykl jest już sprzedany. Ciekawe... Bardzo ciekawe...

Zobacz również:
Masz dość jazdy na najwyższych obrotach? Przestały kręcić cię bajery montowane w nowych motocyklach? Zamiast tego o wiele bardziej cenisz styl maszyny i poczucie wolności podczas jazdy? Jeśli tak, to BMW R nineT Scrambler jest dobrym wyborem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij