Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

VII runda PP w wyścigach skuterów

Frekwencja zarówno wśród zawodników jak i kibiców podczas tej rundy wyjątkowo nie dopisała. Również pogoda nie sprzyjała rywalizacji. Od poczatku nad kartodromem wisiały deszczowe chmury.

Oba wyścigi klasy amator należały do Marcina Matysiaka z TNT Racing Team, który ostro rywalizował z Krzysztofem Żyłą. W pierwszym biegu Krzysztof zaliczył upadek i musiał wycofać się z wyścigu z powodu defektu skutera. Na drugim miejscu dojechał Tomek Noster a trzeci był Bartosz Łyskawiński. W drugim biegu podium uzupełnili Żyła i ponownie Noster, tym razem na trzecim miejscu.

Klasa druga To rywalizacja między Michałem Adamiszynem, Szymonem Urbaniakiem, Tomkiem Nosterem i Darkiem Beszterdą. Pierwszy wyścig wygrał Szymon niespodziewanie wyprzedzając w końcówce Michała, a trzeci był Noster. Ostra walka w drugim wyścigu wykluczyła z rywalizacji Michała. Po ciężkim boju wygrał Tomek Noster, drugi dojechał Darek Beszterda a Szymon Urbaniak, który musiał pozbierać się z gleby dojechał trzeci.

Klasa trzecia padła łupem Jerzego Mielocha Sr., który pokonał rywali w obu biegach. W pierwszym tuż za nim dojechali kolejno Adamiszyn, Rajczak i Mieloch Jr, a w drugim Rajczak i Adamiszyn zamienili się miejscami a czwarty znów był Jerzy Mieloch Junior.

Ostatnia runda Pucharu Polski odbędzie się 12 września w Radomiu.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Przedostatnia runda skuterowego Pucharu Polski odbyła się 29 sierpnia w Bydgoszczy.
    Zobacz artykuł
    ~Motocykl Online, 2013-07-01 23:50:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij