Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

W ten weekend na Stadionie Narodowym

Honda na błoniach Stadionu Narodowego zaprezentuje nowy model CBR 300 R. Dodatkową atrakcją będzie Puchar Honda Gymkhana.


Już w najbliższą niedzielę, 17 maja, podczas pikniku edukacyjnego „Bezpieczny sezon motocyklowy 2015” organizowanego na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, zostanie pokazana kolejna nowość Honda na ten sezon – CBR300R.

Inspirowany flagowym motocyklem klasy Super Sport CBR1000RR Fireblade, CBR300R jest propozycją dla osób szukających poręcznego dynamicznego i atrakcyjne wyglądającego motocykla, który sprawi wiele radości z jazdy nie tylko podczas codziennej eksploatacji ale również podczas dłuższych weekendowych wyjazdów.

W trakcie pikniku będziesz mógł zobaczyć również pozostałe nowości Hondy, takie jak: VFR800X Crossrunner, Forza 125, CB125F. Nie zabraknie również innych modeli motocykli, na których będziesz mógł jeździć mając prawo jazdy kat. B.

W tym samym czasie na błoniach Stadionu Narodowego, zostanie rozegrany Puchar Honda Gymkhana, Może w nim wziąć udział każdy, kto przyjedzie na piknik swoim motocyklem. Oprócz tego, planowane są przejazdy konkursowe dla policjantów reprezentujących większość województw naszego kraju. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.  

Zgłoszenia do Gymkhany należy przesyłać mailowo na adres marketing@motorista.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz marki motocykla do 15 maja. Szczegóły dotyczące startów będą dostępne na na FB Honda Motorista.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  300 to nie moja bajka, ale był ktoś na tej premierze? całkiem ciekawe miejsce, choć lepsze by było na murawie stadionu bądź w jego lożach VIPów

  Emil Wojcik, 2015-05-29 20:15:29
 • avatar
  zgłoś
  <p>Premiera nowej Hondy CBR300R oraz Honda Gymkhana na błoniach Stadionu Narodowego</p><br /><br /><a href="/newsy/W-ten-weekend-na-Stadionie-Narodowym,9150,1">Zobacz artykuł</a>
  ~Motocykl Online, 2015-05-13 10:12:50