Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

WSBK w wysokiej jakości

Jeśli jesteś fanem Superbike'ów zainwestuj w Eurosport HD. To właśnie ta stacja emituje wyścigi Superbike'ów na żywo i do tego w jakości HD.

"Mistrzostwa Świata Superbike to jedne z najbardziej widowiskowych wyścigów motocyklowych. W Eurosporcie można je śledzić na żywo od ponad 10 lat. Dzięki zaangażowaniu firmy Infront Motor Sports fani mogą oglądać relacje w wysokiej rozdzielczości. World Superbike wzmacnia ofertę kanału Eurosport HD, który w najbliższym czasie pokaże m.in. Tour de France, mistrzostwa świata w pływaniu i lekkiej atletyce, mistrzostwa Europy kobiet w piłce nożnej oraz tenisowy US Open.” – powiedział Laurent-Eric Le Lay, prezes Grupy Eurosport.

“Relacje z Superbike World Championship w Eurosport HD rozpoczną nową erę w transmisjach z wyścigów motocyklowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki, możemy dostarczyć fanom produkt najwyższej jakości.” - dodał Paolo Flammini, szef firmy Infront Motor Sports.
Dzięki standardowi HD widzowie będą mieli możliwość dostrzeżenia każdego detalu. Motocykle, jeźdźcy, atmosfera wokół toru będą jeszcze wyraźniejsze i bardziej realistyczne.


Jeśli jesteś prawdziwym fanem WSBK, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać:)

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Masz Eurosport HD? Tam możesz oglądać wyścigi Superbike'ów w jakości HD.
    Zobacz artykuł
    ~Motocykl Online, 2013-07-01 23:35:17
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij